Sztuczne lodowisko – ceny sprzedaży i wynajmu lodowisk

Łyżwy to sport lubiany i ceniony prawie przez każdego – znakomita zabawa dla całych rodzin i osób przychodzących na lodowisko w pojedynkę. Okazuje się też, że jest dobrym sposobem na biznes. Sprawdź na co składa się cena sztucznego lodowiska!

Wynajem czy zakup sztucznego lodowiska? Zależy od ceny!

Jesteśmy ze wszystkich stron motywowani do ruchu i przy coraz częstszym siedzącym trybie życia coraz bardziej go potrzebujemy. Jazda na łyżwach to jedna z wyjątkowo ulubionych dyscyplin sportu dzieci i dorosłych. Dlatego, decydując się na wynajem lub zakup swojego lodowiska, można liczyć na niemal gwarantowany dochód. Pozostaje zastanowienie się nad wyborem dogodnej opcji własności. Każda z nich ma swoje plusy i minusy.

Zakup lodowiska wiąże się z jednorazowymi, dużymi kosztami, ale w przeciwieństwie do wynajmu od razu po otwarciu ośrodka możemy czerpać zyski. Nie płacąc za wynajem możemy pozwolić sobie też na spłacanie rat, a lodowisko z każdą płatnością będzie zbliżało się do naszej własności. Wynajem jest dobrą opcją, aby spróbować, czy lodowisko się przyjmie w okolicy oraz, czy będziemy w stanie poprowadzić taki biznes.

Sztuczne lodowisko – ceny dodatkowych kosztów

Wybierając pomiędzy opcjami zakupu i wynajmu sztucznego lodowiska ceny dodatkowych kosztów również należy wziąć pod uwagę. Jednym z nich będzie na przykład zakup łyżew i kasków do wypożyczalni. Przyjmuje się, że w średniej wypożyczalni na lodowisku znajduje się około 150 par łyżew, znając cenę jednej pary nie jest trudno wyliczyć sobie te koszty..

Do przemyślenia pozostaje również sprawa kosztu gruntu pod lodowisko oraz kalkulacja, czy go wykupić, czy wynająć. Wynajęcie bądź budowa samej hali, wypłaty dla pracowników, serwisowanie sprzętu, podatki. Przed podjęciem decyzji o wynajmie lub zakupie sztucznego lodowiska pozostaje zrobienie dobrego biznesplanu.

Rozglądając się za dobrymi ofertami i studiując ceny sztucznych lodowisk warto spojrzeć na stronę: https://www.ras-lodowiska.pl/. Warto skonsultować interesujące nas tematy, przy pomocy formularza kontaktowego lub rozmowy z kompetentnym pracownikiem firmy.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *