Este Synergy – jak płyn doustny może pomóc w pielęgnacji cery?

Rosnące potrzeby konsumentów skłaniają producentów kosmetyków do tworzenia nowych formuł. Dzięki temu możemy wybierać z szerokiej gamy produktów dostosowanych do różnego typu skóry. Których z nich używać, by wyraźnie poprawić kondycję cery? Dowiesz się tego, czytając ten artykuł.

Pielęgnacja cery – jakich produktów używać, a czego unikać?

W pielęgnacji cery bardzo ważne jest skupienie na odpowiedniej technice. Bowiem nawet najlepsze kosmetyki nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, gdy nie będą właściwie używane. Zacznijmy więc właśnie od tego. Prawidłowa pielęgnacja powinna zawsze rozpoczynać się od oczyszczania. Mowa tu nie o umyciu twarzy wodą z mydłem, a o usunięciu zanieczyszczeń za pomocą płynu myjącego. Jaki produkt najlepiej wybrać? Na pewno wolny od SLS i SLES, które choć dają uczucie oczyszczenia dzięki wytwarzającej się pianie, tak naprawdę wysuszają. Warto także stosować peeling – najlepiej naturalny, na przykład na bazie glinki zielonej lub różowej.
Po oczyszczeniu warto użyć toniku, który przywróci jej prawidłowe pH. Tonik powinien być wolny od alkoholu, który może podrażnić skórę i zaognić zmiany. Zamiast tego lepiej postawić na tonik na bazie ekstraktów roślinnych i olejów. Na koniec należy nawilżyć skórę. Krem powinien zawierać kolagen i kwas hialuronowy – składniki znane w branży kosmetycznej z właściwości nawilżających i odmładzających.

Este Synergy – płyn doustny jako uzupełnienie prawidłowej pielęgnacji

Skoro chcesz dbać o cerę z zewnątrz, zatroszcz się o nią także od wewnątrz. Nie tylko zwracaj uwagę na stosowane kosmetyki, ale również przyjmowane suplementy diety. Możesz na przykład postawić na Este Synergy. To płyn doustny, który może pomóc w pielęgnacji cery za sprawą swojego odżywczego składu. Możesz o nim przeczytać na stronie producenta https://estesynergy.com/plyn-doustny/. Znajdujące się w preparacie witaminy C i E uważane są za świetne wsparcie dla kondycji skóry. Poza tym w produkcie jest także kwas hialuronowy i kolagen, które są cennym składnikiem zarówno kremów, jak i suplementów diety. Este Synergy płyn doustny powinien okazać się dobrym wyborem dla osób, które chcą coś zmienić w swojej rutynie pielęgnacyjnej.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *